×

Wyszukaj w serwisie

Koszykówka U-13

żory .jpeg

Ostatnia kolejka II rundy to mecz wyjazdowy do Żor, spotkanie zakończyło się przegraną zespołu U13 65:72. Nasza drużyna źle rozpoczęła swoje zmagania, zła gra w obronie spowodowała, że I kwarta zakończyła się wynikiem 20:8. Kolejna część gry również była słaba w wykonaniu UKS-u II kwarta to wynik 23:11. Po przerwie wyszliśmy pewniej na parkiet gospodarza i wygrywamy 3 kwartę 13:6. Ostatnia kwarta to gonitwa! Znakomita gra Konrada Zychowicza i 3 celne rzuty za 3 punkty podniosły zespół do pogoni, jednak zabrakło nam czasu a zespół Żak Żory zagrał "z głową" co spowodowało, ze spotkanie przegrywamy 7 punktami. Nasz zespół dwie rundy grał w dywizji A III kolejkę rozpoczniemy z 1 miejsca w dywizji B gdzie będziemy walczyć o rozstawienie na sezon 2018/2019