Linki
×

Wyszukaj w serwisie

Koniec ósmego sezonu Niemodlińskiej Ligi Futsalu

DSC_0308.jpeg

W tegorocznej edycji NLF JAKO Sport, emocje towarzyszyły nam do ostatniego spotkania w którym naprzeciw siebie stanęły dwie najbardziej utytułowane drużyny ligi to jest:  Oldboje Niemodlin trzykrotny mistrz NLF i pięciokrotny wicemistrz NLF, oraz ich przeciwnicy ANJ Ząbkowski Niemodlin zbywca czterech ostatnich tytułów.  

W bezpośrednim pojedynku górą byli  dużo młodsi futsalowcy ANJ i zasłużenie, po raz czwarty z rzędu zdobyli mistrzowski tytuł i odebrali wspaniały puchar, oraz komplet strojów piłkarskich. Losy mistrzostwa toczyły się do ostatniej kolejki, natomiast 3 lokata zasłużenie przypadła drużynie  Jojo Team Niemodlin, która przez dłuższą cześć sezonu próbowała dotrzymać kroku liderom. Pozostałe drużyny dzielnie stawiały czoła rozgrywkom i miały swoje mniejsze lub większe sukcesy ligowe. Na wielką uwagę zasługuje  postawa ekipy FC Rogi, to młoda i niezwykle sympatyczna drużyna, która na parkiecie zawsze zostawiała wiele zdrowia i ambicji, a gra w naszych rozgrywkach była dla niej prawdziwą pasją i przyjemnością. 

Sezon halowy 2017/2018, oficjalnie zakończyliśmy w sobotę 27 stycznia, zakończenie jak  zawsze miało uroczysta oprawę, nagrody wręczała Pani Dorota Koncewicz Burmistrz Niemodlina. Wszystkie ekipy startujące w rozgrywkach nagrodzone zostały pucharami  i dyplomami, rozdano również nagrody indywidualne i tak: najlepszym zawodnikiem wybrano Andrzeja Korbę Oldboje, najlepszym bramkarzem Paweł Paradowski Jojo Team, królem strzelców Grzegorz Stencel ANJ, najbardziej doświadczonym zawodnikiem Dariusz Hołyński Oldboje i najlepszym  młodzieżowcem  Michał Kaczkowski Orzeł. Wszyscy wyróżnieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy statuetki i sprzęt sportowy z logiem NLF, który ufundowała Burmistrz Niemodlina. Nie może zabraknąć podziękować  naszemu sponsorowi tytularnemu ligi czyli Firmie JAKO SPORT Opole i jej szefowi Panu Krystianowi Golcowi, który jak zawsze stanął  na wysokości zadania i ufundował piękny komplet strojów.

Sezon zakończony, ale my Ośrodek Sportu i Rekreacji w Niemodlinie i UKS Jedynka Niemodlin, już dziś zabieramy się do pracy nad przygotowaniem nowego projektu pod tytułem „Niemodlińska Liga Futsalu 2018/2019”.

 

Administrator Marcin Janik. 

 


Data publikacji: 31-01-2018 09:18
Opublikował: Marcin Janik
Data modyfikacji: 31-01-2018 09:21
Modyfikował: Marcin Janik